Kontakt

Instytut Archeologii Uniwersytetu Wrocławskiego

ul. Szewska 48, 50-139 Wrocław
tel.: 71 375 2975; fax: 71 375 2882

e-mail: iar@uwr.edu.pl

Dyrektor Instytutu:

Prof. dr hab. Jerzy Piekalski
pok. 207, ul. Szewska 48
tel.: 71 375 2817
e-mail: Jerzy.Piekalski@uwr.edu.pl

Z-ca Dyrektora ds. badań naukowych:

dr hab. Mirosław Masojć prof. UWr
pok. 307, ul. Szewska 48
tel.: 71 375 2702
e-mail: Miroslaw.Masojc@uwr.edu.pl

Z-ca Dyrektora ds. dydaktyki:

dr hab. Mateusz Żmudziński
pok. 7, ul. Szewska 48
e-mail: Mateusz.Zmudzinski@uwr.edu.pl

Sekretariat ds. ogólnych i finansowych:

mgr Karolina Markiewicz
pok. 206, ul. Szewska 48
tel.: 71 375 2975
e-mail: Karolina.Markiewicz@uwr.edu.pl

Sekretariat Dydaktyczny Instytutu Archeologii:

mgr Łukasz Melski
pok. 206, ul. Szewska 48
tel. 71 375 2975
e-mail: Lukasz.Melski@uwr.edu.pl
(sprawy dotyczące studiów stacjonarnych I i II stopnia na kierunku archeologia, harmonogramy zajęć dydaktycznych, USOS)

Sekretariat ds. Studiów Doktoranckich Nauk o Kulturze:

mgr Barbara Krukiewicz
pok. 109, ul. Szewska 48
tel. 71 375 2901
e-mail: Barbara.Krukiewicz@uwr.edu.pl
(sprawy dotyczące studiów III stopnia, harmonogramy zajęć dydaktycznych, USOS)

Kierownik Studiów Doktoranckich Nauk o Kulturze:

dr hab. Krzysztof Jaworski, prof. UWr
pok. nr 309, ul. Szewska 48
tel.: 71 375 2956
e-mail: Krzysztof.Jaworski@uwr.edu.pl

Biblioteka Instytutu Archeologii:

pok. 302, ul. Szewska 48
tel. 71 375 2916
e-mail: biar@uwr.edu.pl

Pracownia Archeometrii i Konserwacji Zabytków Archeologicznych:

dr inż. Beata Miazga
ul. Koszarowa 3 bud. 28, pok. 32
51-149 Wrocław
tel.: 71 375 5065, fax: 71 375 5246
e-mail: Beata.Miazga@uwr.edu.pl

Dom Archeologów Oddział Muzeum Uniwersytetu Wrocławskiego

ul. Koszarowa 3, budynek 28, 51-149 Wrocław, tel. 71 3755 289 www