Pracownicy

Władze:

 

Prof. zw. dr hab. Mirosław Kocur
Dyrektor Instytutu

Konsultacje:
ul. Szewska 50/51,  pok. 27, III p.
środy, 13.00-14.00
czwartki, 15.30-16.30
miroslaw.kocur@uwr.edu.pl

czytaj więcej...

Dr hab. Renata Tańczuk, prof. UWr
Z-ca Dyrektora ds. Dydaktycznych

Konsultacje:
ul. Szewska 50/51, pok. 26
4 września: 10.00-12.00,
7, 11, 12, 18 i 19 września: 10.00-11.00,
26 września: 10.00-12.00
renata.tanczuk@uwr.edu.pl

czytaj więcej...

Dr Krzysztof Łukasiewicz
Kierownik Studiów Niestacjonarnych

Konsultacje
ul. Szewska 50/51,  pok. 10
wtorki, 16.00 – 17.00
środy, 08.15 – 09.15
krzysztof.lukasiewicz@uwr.edu.pl

czytaj więcej...

 

 

Pracownicy:

 

Dr Magdalena Barbaruk

Konsultacje:
ul. Szewska 50/51, pokój 30
wtorki, 13.00 - 15.00
magdalena.barbaruk@uwr.edu.pl

czytaj więcej...

Dr Piotr Jakub Fereński

Konsultacje:
ul. Szewska 50/51, pok. 22
środy, 12.45-13.45
piątki, 11:30-12:30
piotr.ferenski@uwr.edu.pl

czytaj więcej...

Dr Hanna Jaxa-Rożen

Konsultacje:
ul. Kuźnicza, sala 210A
czwartki, 12.00-14.00
hanna.jaxa-rozen@uwr.edu.pl

czytaj więcej...

Dr Dawid Junke

Konsultacje:
ul. Szewska 50/51, pok. 7
poniedziałki, 14.10 - 15.10
wtorki, 12.25 - 13.25
dawid.junke@uwr.edu.pl

czytaj więcej...

Dr Dorota Koczanowicz

Konsultacje:
ul. Szewska 50/51, pokój 30
wtorki, 12.00 - 14.00
dorota.koczanowicz@uwr.edu.pl

czytaj więcej...

Dr Małgorzata Kozubek

Konsultacje:
ul. Szewska 50/51, pok. 22
wtorki, 15.30 - 16.30
czwartki, 17.15 - 18.15
malgorzata.kozubek@uwr.edu.pl

czytaj więcej...

Dr Jacek Małczyński

Konsultacje:
ul. Szewska 50/51, pokój 7
poniedziałki, 14.00 - 15.00
środy, 13.15 - 14.15
jacek.malczynski@uwr.edu.pl

czytaj więcej...

Dr Magdalena Matysek-Imielińska

Konsultacje:

ul. Kuźnicza 49a, s. 210A
wtorki, 12.15 - 13.15
piątki, 14.00 - 15.00
magdalena.matysek-imielinska@uwr.edu.pl

czytaj więcej...

Dr Rafał Nahirny

Konsultacje:
ul. Szewska 50/51, s. 7
wtorki, 10.45-11.45
czwartki 10.45-11.45
rafal.nahirny@uwr.edu.pl

czytaj więcej...

Dr hab. Adam Nobis, prof. UWr

Konsultacje:
ul. Szewska 50/51, pok 8
czwartki, 9.00 - 11.00
inne terminy możliwe po umówieniu
adam.nobis@uwr.edu.pl

czytaj więcej...

Dr hab. Jacek Schindler

Konsultacje:
Kuźnicza 49-55, p. 110a
wtorki, 9.45 - 10.45
czwartki, 12.15 - 13.15
jacek.schindler@uwr.edu.pl

czytaj więcej...

Dr Marcin Stabrowski

Konsultacje:
ul. Kuźnicza 49, pok 210 A
poniedziałki, 8.45 - 9.45
czwartki, 9.45 - 10.45
marcin.stabrowski@uwr.edu.pl

czytaj więcej...

Dr hab. Izolda Topp-Wójtowicz

Konsultacje:
ul. Szewska 50/51,  pok. 21, III p.
poniedziałki, 14.00 - 15.00
czwartki, 15.00 - 16.00
izolda.topp-wojtowicz@uwr.edu.pl

czytaj więcej...

Dr hab. Dorota Wolska, prof. UWr

Konsultacje:
ul. Szewska 50/51, pok. 10
poniedziałki, 13.30-14.30
wtorki, 10.30-11.30
dorota.wolska@uwr.edu.pl

czytaj więcej...

Dr Magdalena Zamorska

Konsultacje
ul. Szewska 50/51, pokój 30
wtorki, 14.00 – 15.00
środy, 10.45 – 11.45
magdalena.zamorska2@uwr.edu.pl

czytaj więcej...