Ogłoszenia

Instytut Psychologii UWr oferuje studentom wsparcie psychologiczne: http://www.pkip.psychologia.uni.wroc.pl/


30.03.2020

W związku ze zmianą trybu studiowania informujemy, że studenci zobowiązani są do utrzymywania kontaktu z prowadzącymi zajęcia oraz wypełniania podanych przez nich warunków uzyskania zaliczenia.


Zajęcia 'Badania terenowe' z prof. A. Nobisem zaplanowane w Świdnicy na giełdzie staroci w pierwszą niedzielę kwietnia są odwołane


W związku z podjętymi przez Uniwersytet Wrocławski działaniami mającymi na celu przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się COVID-19 wyjazd w ramach programu POWER na wizytę studyjną do Krakowa odbędzie się w dn. 7-10 czerwca 2020 r. Pozostałe terminy wizyt pozostają bez zmian. Prosimy o śledzenie komunikatów na naszej stronie internetowej.


W związku z zagrożeniem epidemiologicznym Biblioteka Kulturoznawstwa i Muzykologii w dniach 12 marca - 14 kwietnia 2020 r. będzie zamknięta. Jednocześnie informujemy, że: Wypożyczone materiały zostają prolongowane do dnia 14 kwietnia 2020 roku. Istnieje możliwość korzystania z zasobów elektronicznych dostępnych za pośrednictwem strony Biblioteki Uniwersyteckiej www.bu.uni.wroc.pl Pracownicy i studenci Instytutów Kulturoznawstwa i Muzykologii, którzy w wyjątkowych sytuacjach chcieliby wypożyczyć materiały z BKiM proszeni są o wysłanie swojego zamówienia (autor, tytuł książki, sygnatura książki, jeśli jest znana) na adresbibl.kult.muz@uwr.edu.pl do dnia 16 marca 2020. Jeśli materiały będą dostępne, ich odbiór będzie możliwy przy portierni Instytutu Kulturoznawstwa (ul. Szewska 50/51) w dniu 17 marca od godz. 14:00. Wszelkich informacji udzielamy drogą elektroniczną, adres do korespondencji:bibl.kult.muz@uwr.edu.pl


Prosimy o zapoznanie się z następującymi zarządzeniami Dziekana Wydziału Nauk Humanistycznych i Pedagogicznych [...]


W związku z odwołaniem zajęć dydaktycznych do 14 kwietnia pracownicy IK będą dyżurować przy komputerach w godzinach konsultacji. Studenci proszeni są o kontakt internetowy z osobami prowadzącymi zajęcia i z promotorami prac magisterskich. Część zajęć będzie w tym czasie prowadzona w formie e-learningu o czym zostaniecie Państwo powiadomieni w osobnych mejlach.


W dniach 12-13 marca 2020 Biblioteka Kulturoznawstwa i Muzykologii będzie nieczynna.


Od 11 marca do 14 kwietnia 2020 r. zajęcia dydaktyczne w Uniwersytecie Wrocławskim są odwołane.


We wtorek (10.03.2020) zajęcia prowadzone przez mgr Agatę Janikowską zostają odwołane. Zajęcia zostaną odrobione w późniejszym terminie.


W związku z uniwersytecką debatą wyborczą, na której odbędzie się prezentacja kandydatów na Rektora, w dniu 16 marca 2020 r. wprowadza się, od godziny 10.00 do godziny 15.00, godziny rektorskie wolne od zajęć dydaktycznych.


Z powodu choroby dzisiejsze i jutrzejsze (9 i 10 marca) zajęcia dr. Piotra Jakuba Fereńskiego zostają odwołane.


Fundacja Dom Pokoju prowadząca projekt Infopunkt Nadodrze oraz Inne Centrum poszukuje praktykantki lub praktykanta do współpracy przy działaniach społeczno- kulturalnych. Więcej informacji w ogłoszeniu.


W czwartek (05.03) konsultacje dr. J. Małczyńskiego odbędą się w godz. 13.15-14.15.


W czwartek (05.03) zajęcia z Teorii kultury odbędą się w następujących godzinach: grupa 1 (razem z MGR) godz. 11.30-12.15; grupa 2 godz. 12.30-13.15.


O książce Doroty Koczanowicz rozmawiać będą, oprócz autorki, Tomasz Kitliński i Paweł Leszkowicz. Spotkanie poprowadzi Karolina Jaklewicz.

Wydarzeniem specjalnym będzie pokaz filmu Anny Królikiewicz „Stół”.

Termin: 11 grudnia 2018, godz. 18.00

Miejsce: Studio BWA, ul. Ruska 46a/301