Kontakt

Kontakt telefoniczny do osób, które chętnie udzielą wywiadu zarówno w zakresie poniższych tematów jak i wszelkich pozostałych, dostępny jest przez sekretariat Instytutu Psychologii UWr tel. +48 71 367 20 01 w. 126.

z perspektywy psychologii rozwojowej

(badania potencjałów długowieczności wśród 100-latków)

 dr Tomasz Frąckowiak

(tomasz.frackowiak@uwr.edu.pl)

z perspektywy psychologii ewolucyjnej i międzykulturowej

prof. Piotr Sorokowski

(piotr.sorokowski@uwr.edu.pl)

w kontekście dynamiki związków

dr Marta Kochan – Wójcik

(marta.kochan-wojcik@uwr.edu.pl)

z perspektywy seksuologii

dr Agnieszka Nomejko

(agnieszka.nomejko@uwr.edu.pl)

z perspektywy komercjalizacji świąt

 dr Michał Dębek

(michal.debek@uwr.edu.pl)

z perspektywy psychodietetyki

dr Bianka Lewandowska

(bianka.lewandowska@uwr.edu.pl)

z perspektywy psychologii płci

dr Katarzyna Serafińska

(katarzyna.serafinska@uwr.edu.pl)

z perspektywy psychologii klinicznej

dr Bianka Lewandowska

(bianka.lewandowska@uwr.edu.pl)

 

 

dr Małgorzata Włodarczyk

(malgorzata.wlodarczyk@uwr.edu.pl)

 

 

 

 

 

 

 

z perspektywy psychologii klinicznej, w kontekście problematyki stresu i uzależnień

dr hab. Ryszard Poprawa

(ryszard.poprawa@uwr.edu.pl)

z perspektywy psychologii rozwojowej

prof. Alicja Senejko

(alicja.senejko@uwr.edu.pl)

 

z perspektywy psychologii wychowawczej

prof. Anna Oleszkowicz

(anna.oleszkowicz@uwr.edu.pl)
mgr Ewa Okręglicka - Forysiak

(ewa.okreglicka-forysiak@uwr.edu.pl)

Z perspektywy psychologii rodziny

 dr Marta Kochan – Wójcik

(marta.kochan-wojcik@uwr.edu.pl)

z perspektywy psychologii klinicznej

 

dr Bianka Lewandowska

(bianka.lewandowska@uwr.edu.pl)

z perspektywy psychologii zarządzania

dr Michał Dębek

(michal.debek@uwr.edu.pl)

z perspektywy psychologii twórczości

 

prof. Maciej Karwowski

(maciej.karwowski@uwr.edu.pl)

 

 

 

 

dr Bogna Bartosz

(bogna.bartosz@uwr.edu.pl)

z perspektywy neuropsychologii

dr Marcin Leśniak

(marcin.lesniak@uwr.edu.pl)

 

 

dr Piotr Styrkowiec

(piotr.styrkowiec@uwr.edu.pl)

 

z perspektywy psychologii poznawczej

 

dr Marcin Czub

(marcin.czub@uwr.edu.pl)

 

 

dr Joanna Piskorz

(joanna.piskorz@uwr.edu.pl)

 

zdjęcie 1