Drzwi Otwarte 24 listopada 2018

Drzwi Otwarte w Instytucie Psychologii UWr to zawsze wspaniałe wydarzenie łączące w sobie wiele aspektów niezbywalnie kojarzonych ze studiowaniem na uczelni wyższej.

Są to oczywiście poszerzające naszą wiedzę wykłady❗ Wszyscy, którzy przybędą będą mieli okazję posłuchać niezwykle ciekawych wykładów ze wszystkich dziedzin psychologii wygłoszonych naszych pracowników.

Choć nie ma nic bardziej praktycznego niż dobra teoria, to oczywiście nie samą teorią człowiek żyje! Dlatego w ramach akcji "Drzwi Otwarte" zaplanowaliśmy także specjalne warsztaty, na których zainteresowani będą mieli okazję przećwiczyć wybrane aspekty z psychologii stosowanej.

Zapisz się na warsztaty > >>

Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić na kolejną edycję "Drzwi Otwartych" już 24 listopada tego roku!

Chcesz aby Twoja szkoła otrzymała jako pierwsza pakiet informacji o naszej akcji? Prześlij nam nazwę i adres swojej szkoły na adres psychologia@uwr.edu.pl a my wyślemy wam wszystkie niezbędne informacje!

Tymczasem sprawdźcie co i jak działo się w podczas poprzednich edycji "Drzwi Otwartych" w Instytucie Psychologii UWr.