Drzwi Otwarte

plakat_2018_2

Drzwi Otwarte w Instytucie Psychologii UWr to zawsze wspaniałe wydarzenie łączące w sobie 3 aspekty niezbywalnie kojarzone ze studiowaniem na uczelni wyższej.

Są to oczywiście poszerzające naszą wiedzę wykłady❗ Ile jest wspomnień z wykładów na auli, do których wracamy po ukończeniu studiów? Tego chyba nie jest w stanie policzyć żaden pakiet statystyczny! A z czasem różnica jest z pewnością coraz bardziej istotna. Wszyscy przybyli mieli okazję posłuchać niezwykle ciekawych wykładów ze wszystkich dziedzin psychologii wygłoszonych naszych pracowników.

Choć nie ma nic bardziej praktycznego niż dobra teoria, to oczywiście nie samą teorią człowiek żyje! Dlatego w ramach akcji "Drzwi Otwarte" zorganizowaliśmy także specjalne warsztaty, na których zainteresowani mieli okazję przećwiczyć wybrane aspekty z psychologii stosowanej.

Chętnych z całej Polski nie brakowało co jest trzecim aspektem i zarazem jednym najlepszych walorów tego typu spotkań czyli integracja i wymiana doświadczeń z rówieśnikami z całego kraju.

Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić na kolejną edycję "Drzwi Otwartych" już jesienią tego roku!

Chcesz aby Twoja szkoła otrzymała jako pierwsza pakiet informacji o naszej akcji? Prześlij nam nazwę i adres swojej szkoły na adres psychologia@uwr.edu.pl a my wyślemy wam wszystkie niezbędne informacje!

Tymczasem sprawdźcie co i jak działo się w tym roku na naszych "Drzwiach Otwartych".

DSC_0795

 

DSC_0112

DSC_0071

DSC_0139

DSC_0051

DSC_0114