Nasi pracownicy

Dr Dorota Kanafa-Chmielewska w IPs

Dr Dorota Kanafa-Chmielewska, adiunkt z Zakładu Psychologii Zarządzania Instytutu Psychologii UWr. Opowiada o swoich zainteresowaniach, badaniach naukowych (m.in. nad zachowaniami obywatelskimi i kontr-produktywnymi) oraz prowadzonych zajęciach, które jak sama je określa "są na pograniczu psychologii i zarządzania".


dr hab. Ryszard Poprawa w IPs

Dr hab. Ryszard Poprawa z Zakładu Psychologii Klinicznej i Zdrowia opowiada o sobie, swoich badaniach, zainteresowaniach naukowych i dydaktycznych a także zdradza kto był jego mistrzem.


Prof. Maciej Karwowski w IPs

dr hab. prof. UWr Maciej Karwowski, kierownik Zakładu Psychologii Twórczości w Instytucie Psychologii UWr, opowiada o swojej pracy, badaniach nad twórczością i kreatywnością.


prof. Małgorzata Sobol-Kwapińska w IPs

dr hab. prof. UWr Małgorzata Sobol-Kwapińska kieruje w Instytucie Psychologii UWr Zakładem Psychologii Osobowości. Opowiada nam o swoich badaniach nad czasem i prowadzonych zajęciach.


dr Marcin Leśniak w IPs

dr Marcin Leśniak z Zakładu Psychologii Ogólnej Instytutu Psychologii UWr opowiada o swoich zainteresowaniach naukowych, pracy w IPiN oraz specjalizacji z neuropsychologii klinicznej.


dr Izabela Lebuda w IPs

dr Izabela Lebuda z Zakładu Psychologii Twórczości opowiada o twórczości Einsteina, statystyce itp.


dr Kamila Madeja-Bień w IPs

dr Kamila Madeja-Bień z Zakładu Psychologii Rozwoju opowiada o swoich dotychczasowych badaniach oraz o łączeniu w pracy Instytucie Psychologii UWr z praktyką psychologiczną.


Mgr Anna Cieślik w IPs

Mgr Anna Cieślik opowie m.in. o tym czym kieruje się w swojej pracy nie tylko w Instytucie Psychologii, ale także prowadząc szkolenia i rozwój osobisty w czasie sesji coachingowych.


Dr Agnieszka Nomejko w IPs

Dr Agnieszka Nomejko z Zakładu Psychologii Klinicznej i Zdrowia opowie o swojej pracy w Instytucie Psychologii oraz o pracy jako seksuolog kliniczny.


Dr Anna Oleszkiewicz w IPs

Dr Anna Oleszkiewicz z Zakładu Eksperymentalnej Psychologii Społecznej opowiada o swoich dotychczasowych badaniach oraz pracy Instytucie Psychologii UWr.