Licea ogólnokształcące pod patronatem IPs

Jest nam miło poinformować, że Instytut Psychologii podpisał umowy patronackie z dwoma liceami. Od semestru zimowego 2018/2019 pod naszym patronatem znajdą się dwie szkoły: XII LO im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu oraz I LO im. Jana III Sobieskiego w Nysie.

Co to oznacza? Uczniowie i nauczyciele ze szkół objętych patronatem, będą mieli niepowtarzalną okazję uczestniczyć podczas swoich lekcji w zajęciach psychologicznych. Nasza oferta obejmuje nie tylko praktyczne zajęcia warsztatowe, ale także inspirujące wykłady, których tematyka dotyczyć będzie zarówno kanonu wiedzy psychologicznej, jak i zagadnień podejmowanych w psychologii XXI wieku. Pula zajęć i realizowanych tematów obejmować będzie treści o różnym stopniu złożoności i zaawansowania, tak by z roku na rok uczniowie mogli pogłębiać i rozszerzać swoją wiedzę i umiejętności w zakresie psychologii.

XII_Liceum_Ogolnoksztalcace_77500_Fotopolska-Eu

XII L.O. We Wrocławiu