Oferty pracy i stypendium dla studentów w projekcie badawczym dr Anny Oleszkiewicz

Zapraszamy studentów zainteresowanych rozwijaniem zainteresowań i umiejętności badawczych do składania aplikacji na stanowiska asystentów w projekcie badawczym Narodowego Centrum Nauki (grant OPUS 2017/25/B/HS6/00561).

Jeśli jesteś ciekawy/a jak w praktyce wygląda prowadzenie badań naukowych, interesuje Cię psychofizjologia i psychologia społeczna, masz doskonałe umiejętnosci interpersonalne i chcesz nabrać doświadczenia w pracy z osobami niewidomymi i głuchymi - to ta oferta jest własnie dla Ciebie! Praca w projekcie naukowym to okazja do doskonalenia warsztatu naukowego i warsztatu psychologa. Poza atrakcyjnym wynagrodzeniem oferujemy także miłą i twórczą atmosferę. Szczegóły w załącznikach. Zapraszamy do aplikowania! W przypadku pytań lub wątpliwości proszę kierować zapytania do dr Anny Oleszkiewicz (ania.oleszkiewicz@gmail.com).