Otwarty wykład dr Aleksandry Chybickiej – Myszki pod tytułem: Neuroafektywny Model Relacyjny (NARM™) - nowe podejście w terapii kompleksowej traumy rozwojowej.

2 grudnia w IPs odbył się otwarty wykład dr Aleksandry Chybickiej – Myszki pod tytułem: Neuroafektywny Model Relacyjny (NARM™) - nowe podejście w terapii kompleksowej traumy rozwojowej.

Podczas spotkania Prelegentka opowiadała o pracy terapeutycznej z traumą rozwojową z wykorzystaniem modelu NARM. Jest to model pracy terapeutycznej zorientowany na zasoby, nieregresywny, w którym nacisk kładziony jest na odzyskanie połączenia ze zorganizowanymi częściami naszego Ja. Spotkanie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem i wywołało wiele pytań i refleksji.

Dr Aleksandra Chybicka-Myszka jest naszą absolwentką. Od wielu lat specjalizuje się w pracy indywidualnej z traumą szokową i rozwojową. W swojej pracy terapeutycznej łączy różne modalności, takie jak Somatic Experiencing, czy właśnie NARM. W obu tych podejściach jest nie tylko certyfikowanym praktykiem, ale również bierze udział w szkoleniach. Asystuje przy kursach NARM i SE organizowanych w Polsce przez Instytut Terapii Psychosomatycznej, a w przypadku NARM również za granicą. W swojej pracy wykorzystuje również elementy podejścia Gestalt, którego uczyła się w Ośrodku Edukacji Psychologicznej.

Aleksandra Chybicka – Myszka pracuje także rozwojowo z grupami warsztatowymi- w zakresie pracy z ciałem, ruchem i głosem oraz prowadzi zajęcia i warsztaty w obszarze psychologii stresu, samoregulacji, psychologii sportu.

 

Naszej prelegentce serdecznie dziękujemy za ciekawą prelekcję. Zapraszamy na kolejne spotkania pod szyldem IPs!