Dni Zawodu Psychologa 2022

W dniach 9-11 maja 2022 roku odbyły się Dni Zawodu Psychologa, które Koło Naukowe Psychologii w Biznesie zorganizowało już piąty rok z rzędu. Trzeci raz wydarzenie to odbyło się formie online.

Celem tego wydarzenia jest przedstawienie możliwych ścieżek kariery po ukończeniu psychologii. Kolejny raz prelegenci - specjaliści z różnych obszarów psychologii - opowiedzieli nam o specyfice swoich profesji oraz przybliżyli ścieżki rozwoju w ich zakresie. W tym roku prelegentki opowiedziały nam o pracy w zakresie terapii uzależnień (Katarzyna Tabiś), psychologii sportu (Joanna Znosko), obszarze HR (Aleksandra Penza, Dagmara Kokoszka - Lasota), UX Design (Anna Boczar-Przybylik). Przedstawione zostały również zadania psychologa na planie filmowym (Kaja Wesołek – Podziemska).

Spotkania z prelegantkami po raz kolejny stały się okazją do nauczenia się czegoś przydatnego i poszerzenia wiedzy na temat możliwych ścieżek kariery po ukończeniu studiów psychologicznych.

Nagrania webinarów przedstawiających pracę psychologa sportu, HR Business Partnera oraz psychologa na planie filmowym nadal są dostępne. Znaleźć je można m.in. na facebookowej stronie Koła Naukowego Psychologii w Biznesie.

Serdecznie dziękujemy naszym Prelegentkom i już dziś zapraszamy na kolejną edycję Dni Zawodu Psychologa.

 

 

Pomimo tego, że Dni Zawodu Psychologa zakończyły się, Koło Naukowe Psychologii w Biznesie dalej pracuje! Serdecznie zapraszamy do śledzenia ich aktywności w mediach społecznościowych - Instagramie i Facebooku. Mamy nadzieję, że do nich zajrzycie. Gwarantujemy, że warto!