Dni Zawodu Psychologa 2023

W dniach 18-30 maja 2023 roku odbyła się VI edycja Dni Zawodu Psychologa organizowanych przez Koło Naukowe Psychologii w Biznesie. Celem wydarzenia jest pokazanie studentom i sympatykom psychologii różnych dziedzin psychologii i ścieżek kariery, które można objąć po studiach lub niekiedy już w ich trakcie. O poszczególnych zawodach mieli okazję opowiedzieć specjaliści od lat działający w danych branżach, dostarczając w ten sposób wiedzę „z pierwszej ręki” opartą na własnych doświadczeniach i długoletniej praktyce.

W tym roku wydarzenie odbywało się w formie hybrydowej. Wykład otwierający tegoroczne Dni Zawodu Psychologa został poprowadzony przez Pana Marcina Piwowarczyka – absolwenta psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim, który jest specjalistą w dziedzinie internetowych badań rynkowych.

Podczas drugiego wykładu, który odbył się w formie webinaru, dr n. med. Joanna Krawczyk przybliżyła wszystkim zainteresowanym tematykę związaną z neuropsychologią i suicydologią.

https://www.youtube.com/watch?v=MRtL-vT38cQ
Wykład zamykający całe wydarzenie również miał formę webinaru. Pani Anna Paluch przedstawiła w jego trakcie tajniki pracy psychodietetyka oraz co trzeba zrobić, by móc nim zostać.

https://www.youtube.com/watch?v=Sfgh0MOr0-Y

Wykłady, które odbywały się w formie online były transmitowane na Facebookowych stronach Koła Naukowego Psychologii w Biznesie, Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz na kanale YouTube Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Nagrania z tych wykładów są zapisane i nadal dostępne na wszystkich wymienionych stronach.

Organizacją tegorocznego wydarzenia zajęli się członkowie Koła Naukowego Psychologii w Biznesie: Nikola Chmura, Aleksandra Szymkowiak, Patrycja Stawiska, Wiktoria Gawlita, Karolina Zdunek, Julia