Drzwi Otwarte IPs w odsłonie online

 

Tegoroczna odsłona Drzwi Otwartych wpisała się w całość aktualnego funkcjonowania naszego Instytutu czyli przebiegała w trybie zdalnym. W sobotę 16 maja można było wysłuchać prelekcji naszych pracowników, a także wziąć udział w spotkaniu poświęconemu rekrutacji na studia w Instytucie Pyschologii. Wykłady transmitowano na żywo na naszym kanale YouTube. Tam też była okazja do zadawania pytań i kontaktu z zaproszonymi gośćmi. Nad przebiegiem wydarzenia czuwali Zastępczyni Dyrektora dr Joanna Piskorz oraz mgr Przemysław Nowicki i dr Katarzyna Serafińska.

Część pierwszą wydarzenia rozpoczęła dr Marta Kochan - Wójcik z wykładem "Psychologia we współczesnym świecie. Obszary naszych zainteresowań" (dostępny pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=ob2KSFt5RlA&feature=youtu.be), następnie głos zabrał dr Sylwester Orzechowski "Czy to dobrze, że wszyscy kłamiemy? Kłamstwo w pytaniach i odpowiedziach" (wykład dostępny pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=cnq3Rko3yjI&feature=youtu.be) oraz dr Michał Białek "Czemu wszyscy chcą dobrze, a się nie zgadzają? Psychologia moralności" (wykład dostępny pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=wWxXHwRMmfo&feature=youtu.be).

 

marta

 

sylwester

 

bialek

 

W części drugiej uczestnicy mieli okazję spotkać się Zastępcą Dyrektora dr Tomaszem Frąckowiakiem i mgr Przemysławem Nowickim, którzy odpowiadali na pytania i starali się rozwiewać wszelkie wątpliwości odnośnie procesu rekrutacji na studia psychologiczne w Uniwersytecie Wrocławskim. Na specjalne zaproszenie w tej części można było spotkać się z Agatą Sałamaj czyli Panią Snap z Biura Promocji Uniwersytetu Wrocławskiego.

 

all

 

Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie oraz udział w spotkaniach i zachęcamy serdecznie do studiowania u nas!