Pożegnanie studentów V roku IPs

studneci

W tym roku, już po raz kolejny zorganizowaliśmy pożegnanie studentów V roku psychologii. 5 czerwca 2024 spotkaliśmy się już po raz ostatni w Auli naszego Instytutu. Była to okazja, aby wyróżnić i szczególnie podziękować studentom V roku, którzy w sposób wyjątkowy dali się poznać, jako osoby silnie zaangażowane naukowo i  organizacyjnie w życie Instytutu.

Wyróżnione osoby to:

Klaudia Fuławka - V rok psychologii stacjonarnej

Julia Przybecka  – V rok psychologii stacjonarnej

Agata Czyżewska - V rok psychologii stacjonarnej

Marta Nowacka - V rok psychologii stacjonarnej

Anna Chwalibóg - V rok psychologii stacjonarnej

Olga Koszil  - V rok psychologii stacjonarnej

Hanna Szurmak - V rok psychologii stacjonarnej

Anna Jakubiec - V rok psychologii stacjonarnej

Katarzyna Stasiak - V rok psychologii niestacjonarnej

Nina Płatkiewicz - V rok psychologii niestacjonarnej

Joanna Cyl - V rok psychologii niestacjonarnej

Wiktoria Jędryczka - V rok psychologii niestacjonarnej

Studenci ze swojej strony przygotowali podziękowania dla prowadzących oraz w zabawny sposób wyróżnili w najprzeróżniejszych kategoriach pracowników IPs.

Następnie przy kawie, herbacie oraz cieście mieliśmy okazję do osobistych rozmów, wspomnień i pożegnań.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie, a naszym ABSOLWENTOM życzymy wszystkiego co najlepsze – samych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!