Prof. Anna Brytek-Matera laureatką Programu Walczak NAWA

Prof. Anna Brytek – Matera, kierowniczka Zakładu Psychologii Żywienia IPs znalazła się wśród 40 laureatów czwartej edycji Programu im prof. Franciszka Walczaka organizowanego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej (NAWA).

Pani Profesor wyjedzie do jednego z najlepszych ośrodków na świecie, University of Tokyo, (University of Tokyo Hospital), gdzie będzie realizowała projektu badawczy nt. „Mobile health (mhealth) intervention for the treatment of patients with binge eating disorder and obesity in Japan: a pilot randomized controlled trial”. Badania będą prowadzone we współpracy z prof. Kazuhiro Yoshiuchi, kierownikiem Department of Psychosomatic Medicine.

Program im. prof. Walczaka jest realizowany we współpracy z Agencją Badań Medycznych i finansowany z dotacji Ministerstwa Zdrowia.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie NAWA.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Anna-Brytek-Matera-scaled