Studentki z IPs laureatkami Studenckiego Programu Stypendialnego

front-view-stacked-books-graduation-cap-open-book-education-day

Miło nam poinformować, że studentki Instytutu Psychologii – Anna Chwalibóg, Agnieszka Dobrzyńska, Urszula Frączek oraz Weronika Gradkowska znalazły się wśród laureatek  Studenckiego Programu Stypendialnego.

Studencki Program Stypendialny realizowany jest z inicjatywy Prezydenta Miasta Wrocławia, a prowadzony przez Wrocławskie Centrum Akademickie i kierowany do studentów wyjeżdżających na zagraniczne uczelnie. W edycji letniej stypendia otrzymało 62 studentów (z siedmiu wrocławskich uczelni) wyjeżdżających na studia za granicę. Stypendia finansowane są ze środków Gminy Wrocław. Na letnią edycję Programu przeznaczono kwotę 158.500 zł. Stypendia dostały aż 34 osoby z Uniwersytetu Wrocławskiego. Wysokość stypendium wynosi 500 zł miesięcznie, a pobierać je można przez – maksymalnie 9 miesięcy.

Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym Laureatkom!