Sukcesy Pracowni HR przy IPs

Pracownia HR działa przy naszym Instytucie z inicjatywy i pod opieką dr Magdaleny Ślazyk - Sobol z Zakładu Psychologii Zarządzania. O wielu miesięcy integruje ona studentki i studentów zainteresowanych psychologią biznesu i organizacji, szkoli, edukuje, angażuje w projekty wewnątrz Uniwersytetu Wrocławskiego, a także wspomagające pracę dolnośląskich firm. Na koncie działań pracowni są już: profesjonalne diagnozy i opracowania działań prorozwojowych dla wrocławskiego studia architektonicznego i firmy z obszaru IT, sesje coachingowe z kadrą zarządzającą, organizacja otwartych wykładów, spotkań i warsztatów w ramach Instytutu Psychologii.

 

"Jestem spokojna, kiedy wysyłam moich studentów do firm, bo wiem, na co ich stać - mówi Ślazyk - Sobol - Są gotowi, żeby kroczyć na rynek pracy. Jako doświadczony HR-owiec śmiało już bym ich zatrudniła. (W zespole) Dbamy o wzajemne zaufanie, bo wiemy, że dobra współpraca gwarantuje rozwój, zarówno nasz własny, jak i naszych klientów".

 

"Największą zaletą naszych działań jest ich uniwersalność. Szkolimy w obszarze umiejętności miękkich, które przydają się każdemu, niezależnie od tego, co robi i na jakim etapie życia się znajduje - mówi Patryk Molski, członek Pracowni, student ostatniego roku psychologii i certyfikowany trener biznesu".

 

"Dajemy z siebie wszystko, bo HR to po prostu coś, co chcemy w życiu robić - mówi Monika Wróbel, koleżanka Patryka z zespołu".

 

Zachęcamy do przeczytania artykułu o działalności Pracowni, gratulujemy sukcesów i trzymamy kciuki za następne!