Wykład Ewy Okręglickiej-Forysiak

20 kwietnia w IPs odbył się otwarty wykład mgr Ewy Okręglickiej-Forysiak na temat: „Neurobiologia a zachowanie dzieci, czyli jak wiedza o mózgu pomaga rodzicom w trudnych sytuacjach”. Spotkanie online spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem i wywołało wiele pytań i refleksji słuchaczy. Nasza Prelegentka przedstawiła główne przyczyny nieakceptowanych zachowań dzieci, tj. niedojrzały mózg, temperament, dziecięce potrzeby, czy dotychczasowe błędy rodzicielskie oraz sposoby radzenia sobie z nimi.

Ewa Okręglicka-Forysiak – jest psychologiem i coachem umiejętności wychowawczych; pracuje głównie z rodzicami, rozwijając ich umiejętności wychowawcze. Od wielu lat jest pracownikiem naszego Instytutu oraz współpracuje z Ośrodkiem Psychoterapii i Rozwoju Osobistego PSYCHELAND.

 

Naszej prelegentce dziękujemy serdecznie za niezwykle inspirujące wystąpienie, a Wam za liczny udział w wydarzeniu. Zapraszamy na kolejne pod szyldem IPs!

 

Zapis spotkania jest dostępny na oficjalnym kanale Instytutu Psychologii w serwisie Youtube na stronie www.youtube.com/psychologiawroclaw.