Coaching: narzędzie spełnienia czy pacyfikacji?

 

Zapraszamy do udziału w spotkaniu online pt. Coaching: narzędzie spełnienia czy pacyfikacji?, które odbędzie się 25 listopada o godzinie 18:30.   

W spotkaniu wezmą udział:

dr Michał Mokrzan z Katedry Etnologii Antropologii Kulturowej Uniwersytetu Wrocławskiego, autor książki "Klasa, kapitał i coaching w dobie późnego kapitalizmu. Perswazja neoliberalnego urządzania" (2019);

dr Diana Kusik z Pracowni Emocji i Motywacji w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, autorka artykułów z zakresu psychologii środowiska pracy i motywacji.

Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu "Science First", którego organizatorami są All in UJ oraz Instytut Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.

 

All in UJ i Instytut Psychologii UJ łączą siły prezentując najnowsze odkrycia nauki i ich zastosowania w badaniach i codziennym życiu. 

Czym jest idea samorozwoju i jak spojrzeć na nią krytycznie? Czy coaching to praktyka wsparcia, dzięki której sprawniej możemy realizować założone cele? A może to kolejne narzędzie kontroli w czasach późnego kapitalizmu? I co na to wszystko nowoczesna psychologia? Zapraszamy na drugi odcinek trzeciego sezonu "Science First", który poświęcimy coachingowi i coachom. Przyjrzymy się im z perspektywy psychologii pracy i motywacji oraz antropologii społeczno-kulturowej.

Prowadzenie: ToMasz w Krakowie i Samuel Nowak

Transmisja dostępna będzie na FB i YT.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/1578689622315920 oraz http://lux.psychologia.uj.edu.pl/sciencefirst/7/#entry-37